اسکوتر برقی تاشو

به دنیای اسکوتر برقی تاشو خوش آمدید!

اسکوتر تاشوی برقی

اسکوترهای تاشوی برقی با وزن کم ، قابلیت حمل آسان و طرّاحی جذّاب ، امکان ذخیره ی زمان زیادی را در روز و در مسیر به سمت کار، مترو و دیگر مسیر های شهری برای شما فراهم می کنند.به همین علت است که استفاده از آن ها در کشور های پیشتاز در صنعت همچون هلند،آلمان و سوئد به شدت افزایش یافته و طرفداران بسیاری با سنین مختلف را به خود جذب کرده است.

اسکوترهای تاشوی برقی ضمن برخورداری از سرعت مناسب و ایمنی بالا در حرکت برای کاربران ،به علّت عدم تولید آلاینده ها ، نقش خود در تمیزی هوا را ایفا می کنند و هم چنین  به خاطر کاهش هزینه های جابه جایی حافظ کیف پول شما هستند!

ازاین اسکوترها به عنوان یک میانبر مناسب برای دور زدن مسیر های پر ترافیک تا رسیدن به ایستگاه مترو یا محل کار ، و نیز وسیله ای با کاربری بالا برای گشتن ، خرید کردن ، بازدید از نمایشگاه ها و کارخانه ها ، پارک، سوله ها و سالن های بزرگ و … استفاده می شود.

علاوه بر این ،اسکوترهای برقی تاشو از محبوبیت بالایی نزد کودکان و نوجوانان برخوردارند که این امر به علّت طرّاحی جذّاب و جسورانه ،قابلیت حمل آسان و کاربری هیجان انگیز این اسکوتر ها می باشد.

دوام بالای ساختار این اسکوترها ، باتری لیتیومی قوی و با عمر بالای آن که به علّت استفاده از Kinetic Energy Recovery System یا سیستم ریکاوری انرژی جنبشی می باشد ، قابلیت پیمایش بالا با هر بار شارژ (نزدیک 30 کیلومتر) و سرعت مناسب با حداکثر سرعت 25 کیلومتر بر ساعت از دیگر امکانات بی نظیر این اسکوتر ها است.

همچنین با اپلیکیشن مخصوص این اسکوتر ، امکان آگاهی به سرعت ، سطح باتری و دیگر اطلاعات وجود دارد.